Sveicināti, cienījamie viesi!

Ar prieku sveicinu Jūs Latvijas Tekvon-do federācijas (LTF) mājas lapā! Laiks paātrina notikumu gaitu un mēs jau sākam pierast pie straujā pārmaiņu ritma, ko dzīve mums nosaka. Kāds skrien tai pakaļ tādēļ, ka skrien jo nevar apstāties, kāds cits vēro skrienošos un krītošos, paužot sašutumu par to, cik viss ir slikti. Savukārt, kāds cits, esot pilnīgā mierā, izbauda dzīvi, un tā viņam lielākoties ir pretimnākoša J.

 Kas ir labāk? Mēģināt ķert dzērves debesīs, jeb arī samierināties ar zīlīti, kas nokļuvusi rokā? Es nesteigtos ar atbildi...

 Kāds var justies laimīgs no paša skraidīšanas procesa, savukārt, kāds cits ir orientēts uz gala rezultātu, un būs patiesi apmierināts tikai tad, kad sameklēs to, ko būs meklējis. Patiesībā, nav svarīgi ko mēs darām un kā mēs to darām, tādēļ, ka ieguvējs vienmēr būs tas, kurš gūst prieku no savas nodarbošanās – nav svarīgi, vai tas ir process procesa dēļ, jeb arī process rezultāta dēļ.

 Apgūstot Tekvon-do, es sapratu cik ģeniāls bija tā izveidotājs. Es sapratu cik universāla un vērtīga ir šī sistēma priekš tiem, kuri meklē piedzīvojumus sacenšoties un slavu no skaļām uzvarām, kā arī priekš tiem, kuriem tuvs ir klusais, sevis pilnveidošanas process zālē... 

Dzīves jēgu var atrast visur, vienmēr un visā, bet esmu pārliecināts, ka gala rezultātā visiem tā būs pielīdzināma vienam rezumējumam un izpaudīsies kā – ķermeņa un dvēseles harmonija, ne tikai caur Zemes, bet visas Pasaules mīlestību. Un šis rezumējums nav aizgūts no reliģijas postulātiem. Tas ir pārāks un ievērojamāks par jebkuru reliģiju, un spēj apvienot tās kopā. Tas sevī ietver gan Visuma likumu, gan Dieva likumu jeb Pasaules likumu. Un vienalga kā Tu to nosauksi, doma paliek nemainīga, tādēļ, ka tā ir, tā eksistē un strādā, apvienojot visas notiekošās nejaušības vienā lielā likumsakarībā! Un to var nosaukt par – ticību. Tas, kurš zina, tas sapratīs.

 Pateicos visiem, kuri aktīvi piedalās un iesaistās mūsu mājas lapas darbībā! Vēršos pie visiem mūsu apmeklētājiem ar lūgumu - atstāt atsauksmes un komentārus, sūtot uz mūsu elektronisko pasta adresi: , jeb arī paust savu viedokli mūsu Blogā. Aprakstiet savas domas un rakstiet stāstus, jeb vienkārši izsakiet savu viedokli par lietām un par Tekvon-do.

 Mēs, ar lielāko prieku, izvietosim interesantākos aprakstus un materiālus mūsu mājas lapās.

Esiet veseli, gan ķermenī, gan dvēselē!

Un atcerieties – ja ķermenis ir slims, ir pienācis laiks ārstēt dvēseli!

 

 Vjačeslavs Semenkovs,

LTF Prezidents,
Meistars, 8.Dans.