Zelts no Pasaules Kausā pie Latvijas sportista. 2016.gada 2-4 decembrī, Minskā (Baltkrievijā) norisinājās atklātais CIS čempionāts un Pasaules Taekwon-do Kauss 2017, kur piedalījās vairak ka 1200 sportistus no 22 valstim, ka arī mūsu Latvijas sportistu komanda. Pavisam no Latvijas startēja 5 sportisti, kuri piedalījas sparinga un Tul disciplīnās, bēt šoreiz vislabako rezultātu no mūsējiem paradīja Arsenijs Elksnins viņam ir zelta medaļa un 1.vieta sparingā svāra kategorijā līdz 60kg. 

 

No Zviedrijas ar trofejām. 2016.gada 22.oktobrī Gēteborgā (Zviedrija) norisinājās atklātais čempionāts, kur piedalījās arī mūsu sporta kluba LTCS sportisti. Pavisam no Latvijas startēja 8 sportisti, kuri sparinga un Tul disciplīnās mūsu komandai spēja izcīnīt 12 godalgotas vietas (2 zelta, 6 sudraba un 4 bronzas medaļas). Cīnoties sīvā konkurencē 1.vietu izcīnīja Sergejs Guščins un Romāns Izotovs (abi izcīnot 4 uzvaras). 

Foto atskaite Facebook

Baltijas Dzintara Kauss 2016. 2016.gada 15.oktobrī Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā tika aizvadīts starptautiskais Taekwon-do ITF turnīrs Baltijas Dzintara Kauss 2016, kurā piedalījās 11 klubu komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Latvijas. Vislielāko uzvaru skaitu šajā turnīrā izcīnīja un galveno kausu  komandu kopvērtējumā ieguva sportistu komanda no Pleskavas. Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja sporta kluba LTCS sportisti, savukārt, trešo vietu - sportistu komanda no Baltkrievijas.  Foto atskaite Facebook

Sporta festivāls Rīgā. 2016.gada 17.septembrī Rīgā notika sporta svētki. Šos svētkus organizēja Rīgas pilsētas Dome sadarbībā ar Izglītības un Sporta departamentu. Sporta svētku ietvaros tika īstenots sportistu gājiens, kurā piedalījās arī mūsu vadošie sportisti. Rīgas centrālajos parkos blakus Brīvības piemineklim un Kongresu namam visas dienas
garumā darbojās skatuves, sporta un spēļu laukumi. Mūsu laukumā aktivitātes norisinājas praktiski bez pārtaukumiem. Mēs aizvadījām vairākas atklātās treniņu nodarbības, kur savu meistarību demonstrēja gan paši jaunākie, gan arī pieredzējušākie sportisti.
Foto atskaite  Facebook

2016.gada augusts. No 4. līdz 12.augustam Rīgas piejūrā, Ķesterciemā norisinājās mācību-treniņu nometne SPORTCAMP 2016. Treniņu nometnē piedalījās 30 sportisti no dažādiem Latvijas Tekvon-do federācijas klubiem. Treniņu nometnē strādāja treneri Armands Šļars un Ruslans Kuliks.

2016.gada jūlijs. No 4. līdz 13.jūlijam Latvijas Tekvon-do federācija organizēja mācību-treniņu nometni CRO COMBAT centrā. Nometne šajā sporta bāzē tika aizvadīta jau trešo reizi. Kā vienmēr, Horvātija nometnes dalībniekus sagaidīja ar siltām, saulainām dienām un 34-36 grādu temperatūru. Treniņi notika ļoti intensīvi - 3 reizes dienā. Starp dalībniekiem bija somijas sportisti, kuri gatavojās Pasaules čempionātam junioriem, kas notiks 2016.gada septembrī Itālijā. Sporta nometni vadīja Meistars V.Semenkovs. Treniņu nodarbības sportistiem bija ļoti dažādas un daudzpusēji attīstošas. CCC saimnieki nometnes dalībniekiem sarīkoja neaizmirstamu piedzīvojumu jūrā ar jahtu.

Zelts, sudrabs un bronza 2016.gada Eiropas čempionātā.

 No 2016.gada 11 līdz 17 aprīlim, Grieķijas pilsētā Salonikos norisinājās apvienotie Tekvon-do ITF Eiropas čempionāti kadetiem, junioriem, pieaugušajiem un veterāniem. Latviju pārstāvēja delegācija, kuras sastāvā bija 15 cilvēki, starp kuriem - visu vecuma kategoriju sportisti, treneri un oficiālie pārstāvji. Paši veiksmīgākie bija Polina Medvedeva (kadets) un Romualds Krupenkovs (veterāns). Polina izcīnīja uzreiz divas Eiropas čempionāta medaļas! Disciplīnā "Tul" viņa kļuva par uzvarētāju un izcīnīja zelta medaļu, taču sparingā ieguva bronzu. Šis ir labākais rezultāts Latvijas Tekvon-do vēsturē. Līdz šim, nevienam no Latvijas sportistiem nav izdevies izcīnīt uzreiz divas tik nozīmīgas medaļas Eiropas čempionātos. Sudraba medaļu sparingā izcīnīja Romualds Krupenkovs (73 kg), kas arī ir ļoti vērtīga mūsu komandai, turklāt, šī medaļa tika iegūta ļoti sīvā cīņā. Romualds aizvadīja pavisam 4 grūtas cīņas. Trijās viņš pārliecinoši guva uzvaru, taču fināla cīņā ar 1 punkta atšķirību piekāpās sportistam no Skotijas, kas principā bija diezgan šaubīgs tiesnešu lēmums.

 

2016.gada 2.aprīlis.  Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā norisinājās ikgadējā Baltijas Cīņas
Mākslas Olimpiāde, kuras ietvaros LTF aizvadīja sacensības iesācējiem Baltijas Tīģerēns
2016. Turnīrs tika noorganizēts ekstrēmāli īsā termiņā, kas ir saistīts ar pārpildīto sacensību
kalendāru marta mēnesī, un praktiski visi organizatoriskās komitejas locekļi katras
brīvdienas pavadīja komandējumos ārpus Latvijas. Neskatoties uz to, Baltijas Tīģerēns
noritēja lieliski un spēja sapulcināt sportistus no 5 federācijas klubiem. Zīmīgi ir tas, ka
čempionātā debitēja sportisti no kluba HVARAN (Aizkraukle). Pateicoties sacensību
sponsoram, kompānijai Aizkraukles saldumi, visi dalībnieki dāvanā saņēma, pēc garšas,
neaizmirstamu un daudzu vecāku atzīmētu kā "bērnības garša" - Torņu ielas zefīru.

2016.gada 19.-20.marts. Čehijā tika aizvadīts ikgadējais, Eiropas kausa statusa ieguvušais, turnīrs - Czech Open 2016. Mūsu federācijas delegācija sastāvēja no 16 cilvēkiem, starp kuriem 11 sportisti, treneri un pavadošās personas.

2016.gada 9.janvāris. Latvijas Tekvon-do federācijā notika labāko 2015.gada sportistu
godināšanas svētki BEST of the BEST. Ar īpašām balvām tika atzīmēti tie LTF sportisti, kuri
sasnieguši lielus panākumus 2015.gada sacensībās. Starp tiem Eiropas kausa un Eiropas
čempionāta uzvarētāji, un godalgoto vietu ieguvēji, Pasaules kausa uzvarētāji, kā arī tie, kuri
tikai debitēja sportā, taču veiksmīgi. Tradicionāli, ar balvām, tika godināti LTF klubu labākie
audzēkņi. Pavisam bija 16 nominācijas, kur pašas nozīmīgākās - Labākais gada sportists,
Labākais gada rezultāts, Labākais gada treneris.
   Foto atskaite

 

KONTINENTĀLAS FEDERĀCIJAS ITF SASTĀVĀ:

EIROPA

AZIJA

AFRIKA

OKEANIJA

AMERIKA

 

 

MŪSU PARTIERI: