1 zelts un 1 bronza no Pasaules kausa! 2015.gada 26.-28.novembrī Minskā (Baltkrievija) norisinājās Atklātais CIS kauss, Taekwon-do ITF Pasaules kauss, ar vairāk kā 1000 sportistu piedalīšanos. No Latvijas Tekvon-do federācijas piedalījās trīs sportisti. Polina Medvedeva
spēja izcīnīt divas medaļas. Lielā konkurencē Tul disciplīnā viņa izcīnīja zelta medaļu un kļuva
par uzvarētāju kadetu divīzijā, starp melnajām jostām, kā arī izcīnīja bronzas medaļu
sparinga disciplīnā. Sergejs Guščins 60 dalībnieku lielā konkurencē spēja iekļūt labāko
astotniekā, kas saprotami ir labs rezultāts.

 

Latvijas sportistiem Zelts un divas Bronzas  2015.G. Eiropas Čempionātā.

2015.gada Eiropas čempionātā piedalījās dalībnieki no 29 valstīm, tai skaitā arī no Latvijas. No mūsu sportistiem veiksmīgi startēja Polina Medvedeva, viņa ieguva 3. vietu „TUL”disciplīnā. Lielisku Latvijas Taekwon-do ITF skolas tehniku un pirmo reizi Latvijas Taekwon-do vēsturē kļuva par Eiropas čempionu Davids Paura. Viņš izcinīja 1.vietu Sparinga sacīkstēs (-60kg). Šarmena Lukaševiča ieguva 3. vietu Sparinga sacīkstēs (-57kg).

 

2015. gada 11.aprīlis - cīņas mākslasTekvon-do 60 gadu jubileja!  

Vispasaules Tekvon-do kopiena šajā nozīmīgajā dienā atzīmēja Tekvon-do dibināšanas gadadienu. Šo notikumu nepalaida garām arī Latvijas Tekvon-do federācijā. Pie mums, šajā nozīmīgajā dienā, viesojās Eiropas Tekvon-do federācijas prezidents - Vecākais Meistars Maikls Prjuvets, kurš ieradās pie mums no Lielbritānijas. Par godu šim notikumam centrālajā federācijas zālē sapulcējās federācijas valdes locekļi, kā arī vecākie audzēkņi un dažādu LTF klubu pārstāvji. Tekvon-do gadadiena tika atzīmēta vadoties pēc mūsu labākajām tradīcijām. Tika aizvadīts auglīgs kopīgs treniņš, uzņemtas vairākas piemiņas fotogrāfijas, kā arī notiesāta svinīgā svētku torte, kas tika izgatavota īpaši šai nozīmīgajai dienai. Svinību laikā, LTF prezidents – Meistars Vjačeslavs Semenkovs pasniedza piemiņas krūšu nozīmītes, kas tika izlaistas saskaņā ar Latvijas Tekvon-do federācijas 25-to gadadienu.  Fotogrāfijas

 

Latvijas sportisti atgriežas no Eiropas Kausa ar 9 medaļām!

28-29.martā, Čehijas pilsētā Nimburkā norisinājās Atklātais Čehijas Čempionāts un  Taekwon-do ITF Eiropas Kauss 2015. Latvijas pārstavji izcinījā 4 zeltās,1 sudrabu un 4 bronzās medāļas. Zelts pie Polinas  Medvedevas, Romana Izotovas, Antona Siharulidze un Armanda Šļara.

 
Baltijas Tigerēna Kauss 2015 !

21.martā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē tika aizvadītas starptautiskās bērnu-jaunatnes sporta spēles „Baltijas Tīģerēns 2015”. Turnīru, ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, organizēja Latvijas Tekvon-do (ITF) federācija. Turnīrā „Baltijas Tīģerēns 2015” piedalījās 142 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas un Kazahstānas sporta klubiem. Sacensības noritēja 5 vecuma grupās vecumā no 5 līdz 14 gadiem. Ievērojami ir tas, ka starptautiskajās bērnu-jaunatnes spēlēs dalību ņēma jaunie sportisti no dažādiem sporta klubiem, neatkarīgi no sporta veida ar kuru viņi nodarbojas. Papildus komandu stafetei, šajā gadā sacensību programmā tika iekļauta jauna, ļoti aizraujoša un priekš bērniem droša, disciplīna – „Gladiatoru cīņas”

 

Pirmas sacensības 2015. gadā!

07. februārī 2015.g Rīgas 34 vidusskolā norisinājas 8.Latvijas Taekwon-do Iesacēju Kauss  kuru organizējai Sporta klubs Čingu kopā ar Latvijas TKD asociācija. Pasākumā piedalījas sportisti no dažiem Rīgas klubiem un no Ikšķiļes, Ķēkavas, Līvaniem un Jēkabpili. Latvijas TKD federācijas parstava trīs klubi - LTCS (Rīga) Sonkal (Ikšķile) un TKD klubs Ķēkava.

 

KONTINENTĀLAS FEDERĀCIJAS ITF SASTĀVĀ:

EIROPA AZIJA AFRIKA OKEANIJA AMERIKA

MŪSU PARTIERI: