25-gadu jubilēju nosvinēja Latvijas Tekvon-do Federācija  

20. decembrī  LTF noslēdza 2014. gadu ar svinīgo pasākumu  "Labakais no Labakiem" kur rezumējam 2014.gada aktivitāte. Kopumā 2014 gadā LTF sportisti piedalījas 14 dažāda līmeņa sacensībās un izcinīja 204 medaļas, 68 no tiem ir zeltas, 78 sudrabas un 58 bronzas.  Gada final pasakumā bīja apbalvoti šīs gada debitējošie sportisti un  labakie audzekni no LTF klubiem, un protams galvēnas nominācijas bija "Labakais sportists", "Labakais treneris" un "2014.gada Labakais rezultāts". Kopumā bīja nominēti vairakie LTF sportisti, no kuriem 10 saņēma gada balvas par visaugstakiem sasniegumiem.

 

No Krievijas ar medaļām! Ar 5 medaļām no Krievijas ir atgriezušies 3 mūsu sportisti!
2014.gada 11-12.decembrī Krievijas pilsētā Pleskavā norisinājās Atklātais Pleskavas apgabala
Taekwon-do ITF turnīrs. Uz 4 sacensību laukumiem meistarībā sacentās aptuveni 500
dalībnieki no dažādām Krievijas, Igaunijas un Latvijas pilsētām. Latvijas Tekvon-do federāciju
šajā turnīrā pārstāvēja 4 cilvēku delegācija, kuru pārstāvēja LTF prezidents un galvenais
treneris Vjačeslavs Semenkovs. Sacensībās kadetu vecuma grupā (11-13 gadi) piedalījās Jānis
Jurkāns, junioru vecuma grupā (14-15 gadi) – Raimonds Stenčiks, kā arī veterāns (virs 40
gadi) – Vladimirs Siharulidze. Labāko rezultātu sasniedza Jānis Jurkāns, kurš izcīnīja 2.vietu sparinga disciplīnā (-45kg). Bez godalgotām vietām neizpalika arī pārējie mūsu komandas biedri. Raimonds lielā konkurencē (starp 20 dalībniekiem) spēja izcīnīt 3.vietu „TUL” disciplīnā, kā arī 3.vietu sparingā (-57kg). Vladimirs Siharulidze sīvā konkurencē ar melnajām jostām arī izcīnīja divas bronzas medaļas – sparingā (virs 90kg) un „TUL” disciplīnā, kategorijā (4Gup–2Dan).

 

Latvijas sportistiem  zēlts un sudrabs Pasaules Kausā Taekwon-do ITF!

Latvijas tekvondo izlases pārstāvji izcīnīja zelta un sudraba medaļas „Taekwon-do ITF”Pasaules kausā, kurš norisinājās 2014.g. 5-7.decembrī Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.Pasaules kauss pēdējo gadu laikā ir kļuvis par „Taekwon-do” lielākajām sacensībām. Šogad tajā piedalījās vairāk kā 1200 dalībnieki no 13 valstīm. Mūsu valsti šajā turnīrā, meistara Vjačeslava Semenkova vadībā, pārstāvēja Latvijas Tekvondo federācijas (LTF) komanda. Komandas sastāvā piedalījās - kadeti (11-13 gadi) Polina Medvedeva, Dāvids Paura, Ņikita Fiļins, kā arī juniori (14-15 gadi) Veronika Vetrova un Antons Siharulidze. Turnīra programmā sacīkstes norisinājās divās disciplīnās – „TUL” (tehniskie kompleksi) un „Sparring”. Lasīt talāk.                                                                                  

 

ITF Tiesniešu Starptautiskais Seminārs Kiprā.

2014 gada 1-2. Novembrī Kiprā norisinājas ITF Tiesniešu Starptautiskais Seminārs kur piedalījas viens no vadošiem Latvijas TKD federācijas instruktoriem - Armands Šļars. Semināru novada Eiropas ITF federācijas prezidents Seniors Meisters  Michael Prewett (8.Dan) no Skotijas. Seminara beigā dalībnieki piedalījas eksāmena pēc kura saņēmuši Starptautiska Tiesnieša sertifikātu.  Apsvēicam Armandu Šļaru ar Starptautiskaja B -klasa Tiesneša sertifikāta saņēmšanu!    

 

Latvijas sportistiem triumfs Zviedrijā.

2014. gada 18. oktobrī Goteborgā, Zviedrijā notika  Taekwon-do ITF Ātklatais čempionāts - Open Goteborg 2014 kur piedalījas mūsu Latvijas sportisti no Rīgas kluba LTCS. Šajā čempionatā piedalījas sportisti no 10 Zviedru klubiem, ka arī  Anglijas un Latvijas komandas. Kopumā, mūsu pieci sportisti izcinijā deviņas godalgotas vietas, no kuram 4 Zeltas, 3 Sudrabas un 2 Bronzas medaļas Sparingā un Tuļ programā...

 

 Starptautiskais Turnīrs "Atklātais Rīgas Kauss 2014". 2014. gada 27. septembrī, Rīgas Nacionālā Sporta Manēžā norisinājas  Atklātais Rīgas Kauss 2014, kas  bīja organizēts Rīgas Cīņu Festivāla ietvaros. Šajā apvienotajā pasākumā piedalījas vairak neka 500 sportistus no dažiem cīņas sporta veidiem. Latvijas Tekvon-do federācija organizēja starptautisko turnīru "Open Riga Cup 2014" kur piedalījas sportisti no dažiem Latvijas regioniem un viesi no Ukrainas, Igaunijas, Somijas un Krievijas. Galvēnu balvu un pirmo vietu kopvertējumā tik iscinīja Ukrainas sporta klubs Katrans, otra vieta pie Pleskavas TKD federācijas komandas, un  treša vieta pie ridzeniekiem no LTCS kluba.

 

Starptautiskais Turnīrs "Rīgas Dzintara Kauss 2014"

2014.gada 24-25.maijā Rīgas Olimpiskajā Centra norisinājas Starptautiskais Taekwon-do ITF Turnīrs Rīgas Dzintara Kauss 2014. Turnīra organizators - Latvijas Tekvon-do federācija (Vjačeslava Semenkova vadībā) Turīra bija organizēts sadarbībā ar Latvijas Taekwon-do ITF Asociāciju. Šogad Rīgā piedalījas 134 dalīdnieki. Kopā 13 komandas no Krievijas, Igaunījas , Somijas un Latvijas klubiem izcinīja 30 medaļu komplektus Sparingā un Tuļos. Sacensības norisinājās Olimpiskajā Džudo zālle draudzīgā pozitīvā atmosfērā.  RDK oficiāla mājas lapa.          

 

 Latvijas sportistei P. Medvedevai sudraba medaļa Eiropas čempionātā!

No 2014.g. 8. līdz 13. aprīlim   Minskā norisinājās ITF Eiropas čempionāts taekvon-do, kurā piedalījās 25 Eiropas valstu sportisti. Latviju pārstāvēja Šarmena Lukaševiča un Polina Medvedeva, kura izcīnīja sudraba medaļu sparinga!. Lasīt talāk.

 

 Atklātais Latvijas Čempionāts. 2014. gada 6. aprīlī.  Rīgas Sporta Manēžā norisinājās  Atklātais Latvijas Čempionāts. Tas  bijas organizēta Visspasaules Sporta Dienā un Baltījas Cīņu Olimpiādes ietvaros. Šajā apvienotajā pasākumā piedalījas 1100 sportistus no 12 cīņas sporta veidiem kopemā. Latvijas Tekvon-do federācija sabarbibā ar Latvijas Taekwon-do asociācijas organizēja turnīru "Open Latvia" kur piedalījas sportisti no dažiem Latvijas regioniem no 8 klubiem. Kopumā izcinītas 27 medaļu komplektus gan sparingos, gan tehniskos vingīnajumos "TUĻ". Dāvanas uzvaretājiem laipni iesniegti no sponsoriem -  Elpis firmas.

 

Starptautiskais Bērnu-jauniešu spēles "Baltijas Tiģerēns 2014". 2014. gada 22.martā ITF dzimšanas dienā Rīgā norisinājas Starptautiskais Turnīrs Baltijas Tiģerēns 2014. Sacensības organizētas  ar Rīgas Domes Izgilitības Kultūras un Sporta Departamenta atbalstu un līdzfinansējumu.  Sacensibos piedalījas aptuvēni 180 dalibnieki no 14 klubiem no 3 valstim.  Galvēnu balvu un pirmo vietu kopvertējumā tik iscinīja Rīgas sporta klubs LTCS, otra vieta pie Tallinas kluba "Hvarang", treša vieta pie ridzeniekiem no "Alex club" .

 

KONTINENTĀLAS FEDERĀCIJAS ITF SASTĀVĀ:

EIROPA AZIJA AFRIKA OKEANIJA AMERIKA

MŪSU PARTIERI: